ANDERS PEHRSON, golvlampa, "Bumling", Ateljé Lyktan, gullackerad plåt. Belysning & Lampor - Golvlampor - Auctionet
GOLVLAMPA "Bumling" Anders Pehrson Ateljé Lyktan Åhus Sverige 1970-tal. Belysning & Lampor - Golvlampor - Auctionet
GOLVLAMPA, metall, "Bumling"Ateljé lyktan, 1900-talets senare del. Belysning & Lampor - Golvlampor - Auctionet